Banken en financiële tussenpersonen

Onderstaande banken en tussenpersonen zijn bekend met de IbbA-Starterslening. Bij deze partijen kun je altijd snel terecht voor een maximaal te lenen verklaring (die heb je nodig als je je voor IbbA wilt inschrijven).

ABN-AMRO Bank N.V. Almere

 

Contactpersonen: Aruna Sitaram / Erik Rikkers 
Bezoekadres: Bordes 5, 1315 TN Almere Stad
Postadres: Postbus 10006
Tel: 036 - 548 02 04
E-mail: aruna.sitaram@nl.abnamro.com / erik.rikkers@nl.abnamro.com
Website: www.abnamro.com

Rabobank Almere

 

Contactpersonen: Christiaan Schouten, Justin Jacobs en John de Vink
Bezoekadres: Landdrostdreef 100, 1314 SK Almere
Postadres: Postbus 10030, 1301 AA Almere
Telefoon: 036 - 548 88 88
Fax: 036 - 548 32 82
E-mail: financieeladvies.almere@rabobank.nl
Website: www.rabobank.nl/almere

SNS Bank Almere

 

Contactpersonen: Ivar Dirkmaat / Danitsja Dirkmaat / Dennis Bout
Bezoekadres: De Diagonaal 195, 1315 XM Almere Stad 
Tel: 036 - 303 00 65 
E-mail: hypotheken.almere@sns.nl
Website: www.sns.nl/almere

Baar Advies Bussum

 

Contactpersonen: Patrick Twaalfhoven / Roland Baar 
Bezoekadres*: Brinklaan 123, 1404 GB Bussum 
Postadres: Postbus 254, 1400 AG Bussum 
Tel: 035 - 577 96 61 (kantoor) / 06-16535995 (Patrick) / 06-28118794 (Roland) 
E-mail: patrick@baaradvies.nl / roland@baaradvies.nl 
Website: www.baaradvies.nl 
* Baar Advies Bussum 2-3 zaterdagen per maand in de informatieschuur Nobelhorst aanwezig

Lavida Financiële Planning BV

 

Contactpersonen: Pjotr en Yorgos Maijenburg
Bezoekadres: Vooronder 72, 1319 AH  Almere
Tel: 036 - 820 02 27
E-mail: info@lavidaplanning.nl
Website: www.lavidaplanning.nl

De Hypotheker Almere

 

Contactpersonen: Johan Drost en Michael Drost 
Bezoekadres: Schoutstraat 6, 1315 KW Almere 
Postadres: Postbus 1341, 1300 BH Almere 
Tel: 036 - 548 93 93 
E-mail: almere1056@hypotheker.nl 
Website: www.hypotheker.nl

Huis & hypotheek Almere Stad

 

Contactpersonen: Carolien Schut / Inge van Galen
Bezoekadres: Kajuit 2, 1319 AN Almere Stad
Tel: 036 - 524 02 91
E-mail: almere-stad@huis-hypotheek.nl
Website: www.huis-hypotheek.nl/almere-stad

Hypotheek Visie Almere

 

Contactpersonen: R. Post / P. Vellinga
Bezoekadres: Schoutstraat 3, 1315 EV Almere Stad
Tel: 036 - 534 23 68
E-mail: almere@hypotheekvisie.nl
Website: www.hypotheekvisie.nl 

VerVier Groep

 

Contactpersoon: Floris Mulkens
Bezoekadres: wij komen graag naar je toe, wanneer het jou uitkomt. Scheelt jou weer reistijd en –kosten!
Centraal postadres regio: Gladiolenstraat 35, 8013 ZA Zwolle
Tel: 06 - 28 95 12 33
E-mail: f.mulkens@vervier.nl
Website: www.vervier.nl

Hyppe Almere


Contactpersoon: Benno Sijmons
Bezoekadres: Europalaan 941, Almere Poort
Bezoekadres: Schoutstraat 110, Almere Stad
Postadres: Postbus 381, 1270 AJ Huizen
Telefoon: 036 - 303 01 74 Kantoor / 06 - 46 30 23 18 Benno Sijmons
E-mail: info@hyppe.nl / benno@hyppe.nl
Website: www.hyppe.nl